Новий план Медведчука почне втілювати Кравчук, - ЗМІ

Новий план Медведчука почне втілювати Кравчук, — ЗМІ
Новий план Медведчука почне втілювати Кравчук, — ЗМІ

"Заява Кравчука про те, що треба відмовитися від посередників і напряму спілкуватися з Путіним – це не просто ідіотизм, це частина нового плану Медведчука. Цікаво, коли цю ідею підтримає Тимошенко і низка інших борців з нинішнім режимом", — написав Вадим Денисенко у статті для Депо, передають Патріоти України.

Почнемо з простого – ця заява першого президента була підготована приблизно місяць тому, коли Путін зробив свою заяву, що він виходить з Нормандського формату. Це була довготривала багатоходова комбінація. Зауважте, заява Кравчука чомусь, дивним чином співпала з повторенням заяви Путіна – президент Росії повторив, що не повернеться до Нормандського формату, а Кравчук почав говорити про двосторонні переговори без посередників.

Треба одразу зазначити – теза про двосторонні переговори обов’язково знайде відгук серед багатьох українців і не лише "зрадофілів". Проте, як тільки ми на це погодимося – ми потрапляємо в пастку. Вести переговори з людиною, яка не хоче вести переговори, неможливо. А Путін не хотів і не хоче вести переговори. Його позиція незмінна – федералізм, особливий статус окупованих територій і перевибори.

Кравчук був президентом і він прекрасно розуміє – вийти один на один із сильнішим противником – це означає програти. Більше того – таким чином ми звільняємо наших союзників від будь-яких зобов’язань, і європейці будуть лише аплодувати такому повороту подій.

А тепер давайте спробуємо змоделювати ситуацію: Україна говорить Німеччині, Франції, Польщі і т.д. – не втручатеся в наші переговори – ми все зробимо самі. Ми щось зможемо реально змінити? Ні, тому, що Путін не збирається вести переговори, він ставить ультиматуми.

Чого ми всі доб’ємося? По-перше, ми різко ослабимо себе на зовнішньому полі. А, по-друге, Порошенко втратить свій величезний козир – досі він є політиком, який балансує на грані війни і миру. Все що зараз відбувається на наших кордонах, з розгортанням різних угрупувань, навчаннями, перетворенням Криму на мілітаризовану зону і т.д. – це примушування України до капітуляції. Путін не хоче війни – його економіка валиться. Тому він прискорює процеси. І найелегантнішим виходом з нинішньої ситуації, для нього є і залишається переведення переговорів в формат один на один, бажано за ініціативою України.

Простіше кажучи план наступний. В країні розпочинається модерована дискусія – Європа нас зрадила треба послухати мудрого Кравчука. Паралельно нагнітається антивійськова істерія (торт кинутий в замміністра освіти з криками "гроші на освіту, а не на війну" – це передмова до осені). В парламенті всі кричать про зраду і розвал. А на вулицях спробують організувати тарифний Майдан.

Як результат, Путін може запропонувати устами Кравчука, Савченко чи когось іншого новий варіант "мирного" договору і почне вимагати двосторонніх переговорів в яких ми програємо, а ЄС полегшено зітхне, допоки Путін не почне експансію в Прибалтику. Тому, перш ніж підтримувати Кравчука, давайте пам’ятати про троянського коня.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/121616-novij_plan_medvedchuka_pochne_vtiljuvati_kravchuk_-_zmi”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

КОМАНДА EXPERT:Руководитель:
Белова Ольга Николаевна


Редакционный коллектив.
Журналист: Шмуль Наталья
Журналист: Найденов Виктор


Корреспондент: Виктюк Владислав
Модератор: Савалюк Борис
Корректор: Курченко Денис

ЭКСПЕРТ: опора и основа всего сущего

ЭКСПЕРТ: последнее, что остается от организма, строения, машины… ЭКСПЕРТ:  наиболее важные статьи и новости, на которых держится все информационное поле. И когда описываемые события уже утратили свою актуальность – вы найдете «остатки» на ЭКСПЕРТЕ. Портал «Эксперт»  знакомит аудиторию с широким спектром деловой информации, помогая бизнесу ориентироваться в мире современной экономики, национальной и международной политики и во всех сферах общественной жизни.  Стратегией портала является формирование  качественных СМИ, обслуживающих информационные и интеллектуальные потребности среднего класса. Мы полагаем необходимым создавать актуальную повестку дня, способствующую быстрому эффективному социально-экономическому развитию стран, а также ориентироваться не на проблемы, а на открывающиеся возможности, судить о событиях международной политики.   Также на сайте используются инструменты - регулярно обновляемые основные экономические индикаторы, а также фондовые и валютные индексы. Эта информация дополнена аналитическими материалами ведущих экспертных институтов.  Все сервисы портала позволяют легко находить необходимую информацию, а наличие продвинутой навигационной системы сделает ее поиск комфортным и эффективным.

Дайджест новостей
On Top