"Герої не носять плащі!" Одесит вразив українців учинком після страшної пожежі

Під час гасіння пожежі в Одеському коледжі економіки та права чоловік готував каву для рятувальників всю ніч безкоштовно.

Про вчинок жителя Одеси розповіли в пресслужбі Міністерства внутрішніх справ України. На своїй сторінці в Facebook правоохоронці оприлюднили фото героя.

Герой

Герой

Колаж

"Деякі герої не носять плащі. Цей молодик усю ніч готував безкоштовно каву для рятувальників, які гасили пожежу в Одесі. Ми вдячні вам за велике серце! Тому що річ же не в ціні на чашку кави, річ у турботі про інших", – прокоментували вони.

Пожежа в коледжі

Пожежа в коледжі

Кореспондент

Новини
Страшна пожежа в Одесі: що відчували жертви НП

На знімках зображені сам молодий бариста і його автомобіль із написом: "Боря кавник".

Українці оцінили такий вчинок, що і висловили в коментарях під постом.

Пожежа в коледжі

Пожежа в коледжі

РБК-Україна

"Ти зробив те, що міг для людей! Зробив, що вмієш, і вмієш досконало! Дякую за добре серце тобі, твоїм батькам за стрижень в тобі і тебе!", "Читала, який молодець цей бариста! Дуже порядна людина! Низький уклін йому! він на біді не заробляє", – подякували українці.

Коментарі

Коментарі

Facebook

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • в Одеському коледжі економіки та права 4 грудня трапилася сильна пожежа.


  • Студенти-підлітки, які опинилися в смертельній вогняній пастці в коледжі Одеси, телефонували батькам і говорили, що задихаються.


  • Ймовірною причиною загоряння могла стати відсутність опалення. Хтось у будівлі вирішив скористатися електричним обігрівачем. Стара проводка могла не витримати, через що і почалася пожежа.


  • Внаслідок НП, за неофіційними даними, загинули від 10 до 15 осіб.


  • OBOZREVATEL поспілкувався з очевидцями і батьками зниклих безвісти. За їхніми словами, під час трагедії діти стрибали з вікон, а деяких викладачі просто покинули.


  • У мережу витекли кадри наслідків руйнівної пожежі, на яких видно згорілу будівлю коледжу.


  • Після пожежі президент України Володимир Зеленський зажадав перевірити пожежну безпеку в усіх адміністративних будівлях.


  • 5 грудня зі згорілого коледжу дістали перше тіло. Загиблою виявилася викладачка вищої математики та інформатики Анна Бортюк.


Підпишись на "Telegram"-овий канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Пожежа в коледжі Одеси" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/geroi-ne-nosyat-plaschi-odesit-vraziv-ukraintsiv-uchinkom-pislya-strashnoi-pozhezhi.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

КОМАНДА EXPERT:Руководитель:
Белова Ольга Николаевна


Редакционный коллектив.
Журналист: Шмуль Наталья
Журналист: Найденов Виктор


Корреспондент: Виктюк Владислав
Модератор: Савалюк Борис
Корректор: Курченко Денис

ЭКСПЕРТ: опора и основа всего сущего

ЭКСПЕРТ: последнее, что остается от организма, строения, машины… ЭКСПЕРТ:  наиболее важные статьи и новости, на которых держится все информационное поле. И когда описываемые события уже утратили свою актуальность – вы найдете «остатки» на ЭКСПЕРТЕ. Портал «Эксперт»  знакомит аудиторию с широким спектром деловой информации, помогая бизнесу ориентироваться в мире современной экономики, национальной и международной политики и во всех сферах общественной жизни.  Стратегией портала является формирование  качественных СМИ, обслуживающих информационные и интеллектуальные потребности среднего класса. Мы полагаем необходимым создавать актуальную повестку дня, способствующую быстрому эффективному социально-экономическому развитию стран, а также ориентироваться не на проблемы, а на открывающиеся возможности, судить о событиях международной политики.   Также на сайте используются инструменты - регулярно обновляемые основные экономические индикаторы, а также фондовые и валютные индексы. Эта информация дополнена аналитическими материалами ведущих экспертных институтов.  Все сервисы портала позволяют легко находить необходимую информацию, а наличие продвинутой навигационной системы сделает ее поиск комфортным и эффективным.

Дайджест новостей
On Top