Слова та справи державних можновладців Міністерства інфраструктури та Укрзалізниці

Слова та справи державних можновладців  Міністерства інфраструктури та Укрзалізниці
Слова та справи державних можновладців Міністерства інфраструктури та Укрзалізниці

Як відомо з публікацій Міністерство інфраструктури України зацікавлене у співпраці з компанією Hyundai в питаннях розвитку і модернізації рухомого складу "Укрзалізниці", про що свідчить заява міністра інфраструктури України Владиславf Криклій на зустрічі з представниками компанії Hyundai, яка відбулася 20 листопада.

Нашому кореспонденту з власних джерел в «Укрзалізниці» стало відомі подробиці, що керівництво «Укрзалізниці» веде переговори з Hyundai Corporation про закупівлю 10 нових електропоїздів у 2020 році, щонайменше з середини 2017 року. Зокрема у квітні 2019 року сторони підписали протокол зустрічі у Сеулі, згідно якого АТ «Укрзалізниця» розгляне пропозицію Hyundai Corporation по закупівлі та технічному обслуговуванню 10 високошвидкісних міжрегіональних електропоїздів (90 вагонів), що будуть вироблені в Кореї протягом другого або третього кварталу 2020 року та стосовно залучення позики від «Ексімбанк» Республіки Корея.

Від імені АТ «Укрзалізниця» протокол підписав Директор з пасажирських перевезень Олександр Толкачов, з боку Hyundai Corporation – Віце голова те СЕО Вон Габ Ким.

Сума контракту та умови придбання потягів Hyundai не повідомляються.

При цьому вітчизняні виробники знову не беруть участі в переговорах про поставки такої великої партії рухомого складу

Міністр Владислав Криклій говорив про локалізацію в Україні, коли в протоколі чорним по білому: поїзди, які будуть вироблені в Кореї в 2020 році.

Розвиток економіки України, престиж країни, в якій створено власне виробництво швидкісних електропоїздів, робочі місця для українців, повернення людей в країну з трудової міграції, податки на розвиток регіонів, соціальний спокій – виходить це тільки слова. На ділі те, що ви прочитали вище — в 2020 році Україна знову збирається купити потягу у Південнокорейської компанії.

Як ви думаєте, чому керівникам УЗ і міністру інфраструктури такі милі друзі з далекої Кореї, і чому в них немає бажання співпрацювати з вітчизняним виробником, який поруч в Україні і має власну мережу сервісного обслуговування, йде на всі умови, завжди надавав і надає допомогу. А ви в курсі, що в 2012-2013 р.р. зняті з рейсів через серйозні технічні проблеми потяги Hyundai ремонтував не хто-небудь, а наш український Крюківський завод? Чому співпраця з Hyundai така бажана для чиновників? Тому що взаємовигідна. Та мабуть тільки не для народу України…

хюндай
хюндай
хюндай
хюндай
хюндай
хюндай
хюндай
хюндай
хюндай

Олег Бойко


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/344863-slova_ta_spravi_derhavnih_mohnovladtsiv_ministerstva_infrastrukturi_ta_ukrzaliznitsi”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

КОМАНДА EXPERT:Руководитель:
Белова Ольга Николаевна


Редакционный коллектив.
Журналист: Шмуль Наталья
Журналист: Найденов Виктор


Корреспондент: Виктюк Владислав
Модератор: Савалюк Борис
Корректор: Курченко Денис

ЭКСПЕРТ: опора и основа всего сущего

ЭКСПЕРТ: последнее, что остается от организма, строения, машины… ЭКСПЕРТ:  наиболее важные статьи и новости, на которых держится все информационное поле. И когда описываемые события уже утратили свою актуальность – вы найдете «остатки» на ЭКСПЕРТЕ. Портал «Эксперт»  знакомит аудиторию с широким спектром деловой информации, помогая бизнесу ориентироваться в мире современной экономики, национальной и международной политики и во всех сферах общественной жизни.  Стратегией портала является формирование  качественных СМИ, обслуживающих информационные и интеллектуальные потребности среднего класса. Мы полагаем необходимым создавать актуальную повестку дня, способствующую быстрому эффективному социально-экономическому развитию стран, а также ориентироваться не на проблемы, а на открывающиеся возможности, судить о событиях международной политики.   Также на сайте используются инструменты - регулярно обновляемые основные экономические индикаторы, а также фондовые и валютные индексы. Эта информация дополнена аналитическими материалами ведущих экспертных институтов.  Все сервисы портала позволяют легко находить необходимую информацию, а наличие продвинутой навигационной системы сделает ее поиск комфортным и эффективным.

Дайджест новостей
On Top