Слова та справи державних можновладців Міністерства інфраструктури та Укрзалізниці

Слова та справи державних можновладців Міністерства інфраструктури та Укрзалізниці

Слова та справи державних можновладців  Міністерства інфраструктури та Укрзалізниці
Слова та справи державних можновладців Міністерства інфраструктури та Укрзалізниці

Як відомо з публікацій Міністерство інфраструктури України зацікавлене у співпраці з компанією Hyundai в питаннях розвитку і модернізації рухомого складу "Укрзалізниці", про що свідчить заява міністра інфраструктури України Владиславf Криклій на зустрічі з представниками компанії Hyundai, яка відбулася 20 листопада.

Нашому кореспонденту з власних джерел в «Укрзалізниці» стало відомі подробиці, що керівництво «Укрзалізниці» веде переговори з Hyundai Corporation про закупівлю 10 нових електропоїздів у 2020 році, щонайменше з середини 2017 року. Зокрема у квітні 2019 року сторони підписали протокол зустрічі у Сеулі, згідно якого АТ «Укрзалізниця» розгляне пропозицію Hyundai Corporation по закупівлі та технічному обслуговуванню 10 високошвидкісних міжрегіональних електропоїздів (90 вагонів), що будуть вироблені в Кореї протягом другого або третього кварталу 2020 року та стосовно залучення позики від «Ексімбанк» Республіки Корея.

Від імені АТ «Укрзалізниця» протокол підписав Директор з пасажирських перевезень Олександр Толкачов, з боку Hyundai Corporation – Віце голова те СЕО Вон Габ Ким.

Сума контракту та умови придбання потягів Hyundai не повідомляються.

При цьому вітчизняні виробники знову не беруть участі в переговорах про поставки такої великої партії рухомого складу

Міністр Владислав Криклій говорив про локалізацію в Україні, коли в протоколі чорним по білому: поїзди, які будуть вироблені в Кореї в 2020 році.

Розвиток економіки України, престиж країни, в якій створено власне виробництво швидкісних електропоїздів, робочі місця для українців, повернення людей в країну з трудової міграції, податки на розвиток регіонів, соціальний спокій – виходить це тільки слова. На ділі те, що ви прочитали вище — в 2020 році Україна знову збирається купити потягу у Південнокорейської компанії.

Як ви думаєте, чому керівникам УЗ і міністру інфраструктури такі милі друзі з далекої Кореї, і чому в них немає бажання співпрацювати з вітчизняним виробником, який поруч в Україні і має власну мережу сервісного обслуговування, йде на всі умови, завжди надавав і надає допомогу. А ви в курсі, що в 2012-2013 р.р. зняті з рейсів через серйозні технічні проблеми потяги Hyundai ремонтував не хто-небудь, а наш український Крюківський завод? Чому співпраця з Hyundai така бажана для чиновників? Тому що взаємовигідна. Та мабуть тільки не для народу України…

хюндай
хюндай
хюндай
хюндай
хюндай
хюндай
хюндай
хюндай
хюндай

Олег Бойко


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/344863-slova_ta_spravi_derhavnih_mohnovladtsiv_ministerstva_infrastrukturi_ta_ukrzaliznitsi”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

КОМАНДА EXPERT:Руководитель:
Белова Ольга Николаевна


Редакционный коллектив.
Журналист: Шмуль Наталья
Журналист: Найденов Виктор


Корреспондент: Виктюк Владислав
Модератор: Савалюк Борис
Корректор: Курченко Денис

ЭКСПЕРТ: опора и основа всего сущего

ЭКСПЕРТ: последнее, что остается от организма, строения, машины… ЭКСПЕРТ:  наиболее важные статьи и новости, на которых держится все информационное поле. И когда описываемые события уже утратили свою актуальность – вы найдете «остатки» на ЭКСПЕРТЕ. Портал «Эксперт»  знакомит аудиторию с широким спектром деловой информации, помогая бизнесу ориентироваться в мире современной экономики, национальной и международной политики и во всех сферах общественной жизни.  Стратегией портала является формирование  качественных СМИ, обслуживающих информационные и интеллектуальные потребности среднего класса. Мы полагаем необходимым создавать актуальную повестку дня, способствующую быстрому эффективному социально-экономическому развитию стран, а также ориентироваться не на проблемы, а на открывающиеся возможности, судить о событиях международной политики.   Также на сайте используются инструменты - регулярно обновляемые основные экономические индикаторы, а также фондовые и валютные индексы. Эта информация дополнена аналитическими материалами ведущих экспертных институтов.  Все сервисы портала позволяют легко находить необходимую информацию, а наличие продвинутой навигационной системы сделает ее поиск комфортным и эффективным.

Дайджест новостей
On Top