Рада має намір встановити мито на тютюн для нагріву

Нардепи підтримали за основу законопроект, який передбачає встановлення мита на тютюн для нагрівання на рівні 1,8 євро за 1 кг.

Нардепи підтримали за основу законопроект № 1209-1, який передбачає встановлення мита на тютюн для нагрівання на рівні 1,8 євро за 1 кг.

Про це повідомляє сайт ВР у вівторок, 3 грудня. За документ проголосували 250 нардепів.

Відзначимо, автор законопроекту, нардеп від «Слуги народу» Олексій Ковальов написав заяву про відкликання документу. Однак Верховна рада вирішила розглядати саме цю редакцію проєкту.

Погоджувальна рада: за що фракції та група готові голосувати 3-6 грудня Верховна рада розгляне цього тижня законопроект про Держбюро розслідувань і проведе слухання щодо ринку землі.

У законі «Про митний тариф України» встановлюється ставка мита на рівні 1,8 євро за 1 кг бездимного тютюну для нагрівання (йому присвоюється новий код УКТЗЕД).

Згідно із законопроектом не потрібна буде ліцензія на право зберігання пального компанією, в якої загальна місткість ємностей не перевищує 200 літрів, якщо паливо не продають у місцях роздрібної торгівлі.

У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями або пальним додатково вказуються фіскальні номери програмних реєстраторів розрахункових операцій. Ці ж номера вказуються в додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями або пальним.

Пропонується вдвічі збільшити штраф для банків, які виплачують зарплату за дорученням роботодавця, але не нараховують єдиний внесок з відповідних сум. Якщо зараз штраф накладається в розмірі суми єдиного внеску, то законом пропонується подвоїти суму.

Законопроект зобов’язує особу, яка претендує на держпідтримку, повідомити Податкову про всіх пов’язаних з нею осіб, які протягом бюджетного року отримують держдотацію, а також про зміни в цих осіб.

Документ надає повноваження Кабміну визначити порядок відрахування до держбюджету частини чистого прибутку господарськими товариствами, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, та господарськими товариствами, 50% акцій яких перебуває у статутних капіталах господарських товариств, частка держави яких становить 100%.

Рада має намір зобов’язати державні унітарні підприємства та їхні об’єднання подавати до контролюючого органу розрахунок частини чистого прибутку, дивідендів на державну частку. У Податковому кодексі пропишуть, хто контролюватиме виконання цього.

У законі «Про захист прав споживачів» мають намір передбачити дозвіл обміняти придбаний товар за QR-кодом, надісланим продавцем за допомогою програмного реєстратора розрахункових операцій.

Також нагадаємо, Рада внесла зміни до закону про ДБР.

Відзначимо, Рада закликала правоохоронців знайти вбивць сина депутата в Києві.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/12/03/novyna/polityka/rada-maye-namir-vstanovyty-myto-tyutyun-nahrivu”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

КОМАНДА EXPERT:Руководитель:
Белова Ольга Николаевна


Редакционный коллектив.
Журналист: Шмуль Наталья
Журналист: Найденов Виктор


Корреспондент: Виктюк Владислав
Модератор: Савалюк Борис
Корректор: Курченко Денис

ЭКСПЕРТ: опора и основа всего сущего

ЭКСПЕРТ: последнее, что остается от организма, строения, машины… ЭКСПЕРТ:  наиболее важные статьи и новости, на которых держится все информационное поле. И когда описываемые события уже утратили свою актуальность – вы найдете «остатки» на ЭКСПЕРТЕ. Портал «Эксперт»  знакомит аудиторию с широким спектром деловой информации, помогая бизнесу ориентироваться в мире современной экономики, национальной и международной политики и во всех сферах общественной жизни.  Стратегией портала является формирование  качественных СМИ, обслуживающих информационные и интеллектуальные потребности среднего класса. Мы полагаем необходимым создавать актуальную повестку дня, способствующую быстрому эффективному социально-экономическому развитию стран, а также ориентироваться не на проблемы, а на открывающиеся возможности, судить о событиях международной политики.   Также на сайте используются инструменты - регулярно обновляемые основные экономические индикаторы, а также фондовые и валютные индексы. Эта информация дополнена аналитическими материалами ведущих экспертных институтов.  Все сервисы портала позволяют легко находить необходимую информацию, а наличие продвинутой навигационной системы сделает ее поиск комфортным и эффективным.

Дайджест новостей
On Top