Молитви не допоможуть: з рублем відбувається чортівня в очікуванні нових санкцій

Молитви не допоможуть: з рублем відбувається чортівня в очікуванні нових санкцій Избранное

Рубль продовжує стрімко пробивати дно
Російський рубль значно подешевшав під час відкриття біржі в очікуванні нових санкцій і після удару США та їхніх союзників по Сирії, проте далі втрати скоротилися, оскільки досягнуті доларом рівні є привабливими для продажу експортної виручки під сплату податків. Про це повідомляє Рейтер.

До 10.10 МСК котирування пари долар/рубль розрахунками "завтра" перебували біля позначки 62,33, і рубль втрачає 0,4 відсотка.

Під час відкриття торгів ж долар подолав позначку 62,60, тоді як офіційний курс Центробанку становить 61,41 рубля за долар. Пара євро/рубль розрахунками "завтра" перебувала до 10.10 МСК біля позначки 76,87, і тут рубль дорожчає на третину відсотка.

Як раныше передавав портал "Знай.ua", після того, як Сполучені Штати ввели відносно Росії санкції, курс рубля впав до 65.06 за долар — показник, який бачили востаннє у листопаді 2016-го року.

Російська валюта на Московській біржі стрімко втрачає вагу. Чорна смуга для рубля почалася після антиросійських санкцій США.

Вході біржових торгів американська валюта вперше з грудня 2016- го долала психологічний рубіж в 63 рублі, а євро — вперше з квітня того ж року оцінювався вище 77 рублів. До кінця весни американські фізичні та юрособи зобов’язані згорнути всі операції, контракти та інші угоди з компаніями En + Group, РусАл, Базовий елемент, Євросибенерго, Рособоронекспорт, групою Ренова, Газпром-буріння, групою ГАЗ і їх власниками.

На фоні загострення геополітичних ризиків в понеділок російський фондовий ринок втратив 820 мільярдів рублів капіталізації. Це викликало ланцюгову реакцію на валютному ринку.

"Рубль і далі дешевшатиме, оскільки санкційна політика Заходу щодо РФ тільки посилюватиметься. Попереду ще санкції у вигляді заборони західним інвесторам проводити операції з боргом РФ, а також санкції до інших наближених до Володимира Путіна олігархам з "кремлівського списку". Санкційних пакетів ще буде багато, і закінчення цього процесу в найближчі роки бути не може, поки Росія не поверне все захоплене в Україні, Молдові, Грузії і так далі", — розповів експерт.Джерело статті: “https://znaj.ua/world/molytvy-ne-dopomozhut-z-rublem-vidbuvayetsya-chortivnya-v-ochikuvanni-novyh-sankcij”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

КОМАНДА EXPERT:Руководитель:
Белова Ольга Николаевна


Редакционный коллектив.
Журналист: Шмуль Наталья
Журналист: Найденов Виктор


Корреспондент: Виктюк Владислав
Модератор: Савалюк Борис
Корректор: Курченко Денис

ЭКСПЕРТ: опора и основа всего сущего

ЭКСПЕРТ: последнее, что остается от организма, строения, машины… ЭКСПЕРТ:  наиболее важные статьи и новости, на которых держится все информационное поле. И когда описываемые события уже утратили свою актуальность – вы найдете «остатки» на ЭКСПЕРТЕ. Портал «Эксперт»  знакомит аудиторию с широким спектром деловой информации, помогая бизнесу ориентироваться в мире современной экономики, национальной и международной политики и во всех сферах общественной жизни.  Стратегией портала является формирование  качественных СМИ, обслуживающих информационные и интеллектуальные потребности среднего класса. Мы полагаем необходимым создавать актуальную повестку дня, способствующую быстрому эффективному социально-экономическому развитию стран, а также ориентироваться не на проблемы, а на открывающиеся возможности, судить о событиях международной политики.   Также на сайте используются инструменты - регулярно обновляемые основные экономические индикаторы, а также фондовые и валютные индексы. Эта информация дополнена аналитическими материалами ведущих экспертных институтов.  Все сервисы портала позволяют легко находить необходимую информацию, а наличие продвинутой навигационной системы сделает ее поиск комфортным и эффективным.

Дайджест новостей
On Top