Містика Євробачення: таємні знаки і талісмани Melovin

Містика Євробачення: таємні знаки і талісмани Melovin Избранное

Палаюче фортепіано і оберіг в кишені — не єдиний туз у рукаві артиста
Його називають не інакше як містичним та загадковим. Справа не тільки у дивному іміджі та асоціаціях із Леді Гагою, чи Мериліном Менсоном. Переможець Національного відбору на "Євробаченні-2018" Melovin нещодавно і сам зізнався: справді, його супроводжували знаки та попередження.

Своїм найбільшим талісманом називає бабусине намисто. Не лишав прикраси вдома на жодному конкурсі: тримав у кишені під час оголошення результатів на "Х-факторі", приніс з собою і цього разу, коли потрібно було втілити складний номер – із палаючим фортепіано.

До речі, із цим музичним інструментом також пов’язано чимало символів у житті Кості Бочарова – його тато спалював їх, люди викидували на смітник, як непотріб. Комусь потрібно було займатися утилізацією. Яка іронія – помічав і сам співак, батько нищить фортепіано, а син через багато років дебютує саме граючи на ньому.

Рятували Костю від знущань однолітків звичайні ключі – вчителька з Одеської школи, де навчався Бочаров, залюбки відчиняла йому двері актової зали, коли там не було ні душі. Так він міг сховатися від усіх, і від 2 до 6 годин поспіль забувати, як ще вчора його портфель літав з одних рук до інших, а однокласники над цим дуже сміялися.

Ця травма дається взнаки і зараз. Можливо тому, Melovin здобув собі не надто позитивну репутацію серед колег – його називали зверхнім через небажання ділитися радощами перемоги з іншими, натякали навіть на соціофобію:

"Я завжди тримаюся в стороні, вважаю, що найкрутіший помічник – це ти сам… Колись на дитячому ранку я зіграв Вєрку Сердючку. Однак однолітки не сприйняли мій образ і почали зневажливо до мене ставитися, ображати і навіть бити. Це був перший випадок, який змусив мене закритися", — пояснив конкурсант.

Дивіться: Небачене Євробачення, спогади Кості Бочарова

Помічали знакові моменти і в образі Сердючки – ніхто не міг подумати, що хлопець, який в школі примірить сценічний костюм Данилка, саме від нього потім отримає схвальні відгуки на відборі.

Втім, бабуся для Кості все одно й досі найближча людина. Розповідає, що перед виходом на сцену попросив у неї:

"Мій ангел, якщо ти мене чуєш, подай знак".

І відкололися якраз у той момент її буси, котрі були в кишені. Минуло кілька годин і Сергій Притула офіційно оголосить Костю переможцем. Вірити в збіги чи ні, справа кожного. Але сам артист впевнений: до попереджень долі варто прислухатися.

Дивіться: ESCKAZ in Amsterdam: MELOVIN (Ukraine) — Under The Ladder

Як повідомляв портал "Знай.ua", букмекери спрогнозували шанси Melovin на Євробаченні у Лісабоні.Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/mistyka-yevrobachennya-tayemni-znaky-i-talismany-melovin”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

КОМАНДА EXPERT:Руководитель:
Белова Ольга Николаевна


Редакционный коллектив.
Журналист: Шмуль Наталья
Журналист: Найденов Виктор


Корреспондент: Виктюк Владислав
Модератор: Савалюк Борис
Корректор: Курченко Денис

ЭКСПЕРТ: опора и основа всего сущего

ЭКСПЕРТ: последнее, что остается от организма, строения, машины… ЭКСПЕРТ:  наиболее важные статьи и новости, на которых держится все информационное поле. И когда описываемые события уже утратили свою актуальность – вы найдете «остатки» на ЭКСПЕРТЕ. Портал «Эксперт»  знакомит аудиторию с широким спектром деловой информации, помогая бизнесу ориентироваться в мире современной экономики, национальной и международной политики и во всех сферах общественной жизни.  Стратегией портала является формирование  качественных СМИ, обслуживающих информационные и интеллектуальные потребности среднего класса. Мы полагаем необходимым создавать актуальную повестку дня, способствующую быстрому эффективному социально-экономическому развитию стран, а также ориентироваться не на проблемы, а на открывающиеся возможности, судить о событиях международной политики.   Также на сайте используются инструменты - регулярно обновляемые основные экономические индикаторы, а также фондовые и валютные индексы. Эта информация дополнена аналитическими материалами ведущих экспертных институтов.  Все сервисы портала позволяют легко находить необходимую информацию, а наличие продвинутой навигационной системы сделает ее поиск комфортным и эффективным.

Дайджест новостей
On Top