ЄС підготував новий удар по путінському режиму - важливі деталі

ЄС підготував новий удар по путінському режиму — важливі деталі

Уряд Нідерландів офіційно подав позов проти Росії, що пов’язаний з катастрофою рейсу MH17. Європейський суд з прав людини вже проінформував про це Москву. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на російське міністерство юстиції.

Об этом сообщает Преступная Россия

Нідерландське слідство підозрює громадян РФ та безпосередньо Кремль у причетності до резонансної катастрофи в небі над Донбасом.

’Мін’юстом Росії отримано офіційне повідомлення Європейського суду зі справ людини від 15.07.2020 про подання Королівством Нідерланди міждержавної скарги проти РФ у зв’язку з катастрофою рейсу MH17. Судовий склад і процедура розгляду скарги в ЄСПЛ наразі не визначені, жодні процесуальні терміни для влади РФ не встановлені’. — оголосили у Кремлі.

Нідерланди оголосили про свої наміри в липні цього року. Влада країни наполягає, що Росія винна у порушенні трьох статей Європейської конвенції з прав людини. Серед них — стаття 2, вона визначає, що право на життя людини охороняє закон, ніхто не в змозі позбавити її життя. Єдине виключення — це смертний вирок.

Також Кремль порушив статтю 3. Вона наголошує, жодна особа не може піддаватися тортурам чи іншому нелюдяному відношенню, покаранню.

Третій порушений пункт — стаття 13. Вона гарантує право на захист у разі порушення прав чи волі.

Нагадаємо, за висновками міжнародної слідчої групи, ‘малайзійський Boeing’ збила ракета. Випустили її з ЗРК ‘Бук’, який перекинули з території Росії на Донбас. Фігурантами справи за фактом вбивства 298 людей стали представники російської окупаційної адміністрації на Донеччині. Серед них — сумнозвісний Ігор Гіркін-Стрєлков.

Як повідомляв ONLINE.UA, зазначається, що також надали уточнення щодо правової основи звернення Нідерландів. Зокрема, країни, охочі приєднатися до позову як треті сторони, зможуть це зробити протягом 12 тижнів після офіційної передачі позову РФ секретаріатом ЄСПЛ.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/9709141/Yes-pidgotuvav-noviy-udar-po-putinsjkomu-rejimu-vajlivi-detali/”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

КОМАНДА EXPERT:Руководитель:
Белова Ольга Николаевна


Редакционный коллектив.
Журналист: Шмуль Наталья
Журналист: Найденов Виктор


Корреспондент: Виктюк Владислав
Модератор: Савалюк Борис
Корректор: Курченко Денис

ЭКСПЕРТ: опора и основа всего сущего

ЭКСПЕРТ: последнее, что остается от организма, строения, машины… ЭКСПЕРТ:  наиболее важные статьи и новости, на которых держится все информационное поле. И когда описываемые события уже утратили свою актуальность – вы найдете «остатки» на ЭКСПЕРТЕ. Портал «Эксперт»  знакомит аудиторию с широким спектром деловой информации, помогая бизнесу ориентироваться в мире современной экономики, национальной и международной политики и во всех сферах общественной жизни.  Стратегией портала является формирование  качественных СМИ, обслуживающих информационные и интеллектуальные потребности среднего класса. Мы полагаем необходимым создавать актуальную повестку дня, способствующую быстрому эффективному социально-экономическому развитию стран, а также ориентироваться не на проблемы, а на открывающиеся возможности, судить о событиях международной политики.   Также на сайте используются инструменты - регулярно обновляемые основные экономические индикаторы, а также фондовые и валютные индексы. Эта информация дополнена аналитическими материалами ведущих экспертных институтов.  Все сервисы портала позволяют легко находить необходимую информацию, а наличие продвинутой навигационной системы сделает ее поиск комфортным и эффективным.

Дайджест новостей
On Top