Котимося в прірву: підвищення зарплат не врятує українців

Котимося в прірву: підвищення зарплат не врятує українців Избранное

Якщо ж мінімальна зарплата зросте до 4100 грн, то тоді взагалі потрібна купюра у 2000 грн
Якщо Національний банк замінить купюри 1,2,5 і 10 гривень на монети, це може спровокувати підвищення цін в країні,

"Монети дрібних номіналів (1 — 5 коп.) Майже припинили грати істотну роль в розрахунках населення за товари та послуги. Вони не в повній мірі забезпечують функцію звернення, тобто фактично припинили грати істотну роль в розрахунках населення за товари та послуги", — відзначили в НБУ.

"Ввести монети замість дрібних купюр, в перспективі те ж саме, що вилучити копійки. Ціну будуть округляти до самої ходової монети. Наприклад, якщо найбільш ходової стане 1 гривня, то ціни будуть вказувати в гривні без копійок", — розповів аналітик Андрій Шевчишин. Все це призведе до чергового зростання цін, що в нашій країні на кшталт катастрофи.

Економіст Андрій Блінов вважає, що в Україні також ймовірно з’явиться купюра в 1000₴ "Купюра номіналом 1000 грн потрібна. В ідеалі, мінімальна зарплата повинна видаватися двома максимальними купюрами. Сьогодні маємо максимальну купюру 500 грн, яка менше 20 доларів. Такого майже немає у сусідів в нашому регіоні", — розповів Блінов.

Якщо ж мінімальна зарплата зросте до 4100 грн, то тоді взагалі потрібна купюра у 2000₴

Ціни в Україні

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українців попередили про черговий стрибок тарифів на комунальні послуги. Зокрема неприємно вразить ціна на блакитне паливо для населення. Поки в уряді ще обговорюють це питання, фахівці вирішили розповісти, чого чекати від цін на газ в 2018 році. За заявою міністра фінансів Олександра Данилюка, рішення уряду, яке б воно не було, вступить в силу не раніше, ніж через два місяці, тобто після закінчення опалювального сезону.

Крім того, зростання цін на продукти і послуги, які входять в "споживчий кошик" в кінці лютого дещо сповільнилося. Згідно з даними Укрстату, споживча інфляція в лютому склала 0,9%.

Як виявилося, овочі — вже не самий дорогий продукт. Продукти харчування в лютому, за даними Укрстату, виросли в ціні в середньому на 1%. Найбільше подорожчали фрукти — на 6,8%. Також в лютому серйозне подорожчання почалося в період сильних морозів. У той же час після потепління ціни на більшість овочів повернулися до колишнього рівня. Відзначимо, що з овочів "борщового набору" тільки буряк має стійку тенденцію до подорожчання. За оцінками експертів, запасів коренеплоду в країні досить мало, тому навесні буряк продовжить дорожчати і при цьому буде втрачати в якості.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/kotymosya-v-prirvu-pidvyshennya-zarplat-ne-vryatuye-ukrayinciv”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

КОМАНДА EXPERT:Руководитель:
Белова Ольга Николаевна


Редакционный коллектив.
Журналист: Шмуль Наталья
Журналист: Найденов Виктор


Корреспондент: Виктюк Владислав
Модератор: Савалюк Борис
Корректор: Курченко Денис

ЭКСПЕРТ: опора и основа всего сущего

ЭКСПЕРТ: последнее, что остается от организма, строения, машины… ЭКСПЕРТ:  наиболее важные статьи и новости, на которых держится все информационное поле. И когда описываемые события уже утратили свою актуальность – вы найдете «остатки» на ЭКСПЕРТЕ. Портал «Эксперт»  знакомит аудиторию с широким спектром деловой информации, помогая бизнесу ориентироваться в мире современной экономики, национальной и международной политики и во всех сферах общественной жизни.  Стратегией портала является формирование  качественных СМИ, обслуживающих информационные и интеллектуальные потребности среднего класса. Мы полагаем необходимым создавать актуальную повестку дня, способствующую быстрому эффективному социально-экономическому развитию стран, а также ориентироваться не на проблемы, а на открывающиеся возможности, судить о событиях международной политики.   Также на сайте используются инструменты - регулярно обновляемые основные экономические индикаторы, а также фондовые и валютные индексы. Эта информация дополнена аналитическими материалами ведущих экспертных институтов.  Все сервисы портала позволяют легко находить необходимую информацию, а наличие продвинутой навигационной системы сделает ее поиск комфортным и эффективным.

Дайджест новостей
On Top