Співвласник першого комерційного чат-бота Пивоваров: Пірамідою криптовалюти називають люди, які не розуміються на питанні і бояться того, що їм незрозуміло

Пивоваров: Криптовалюти незабаром займуть своє місце у світовій економіці

Криптовалюти не мають стосунку до фінансових пірамід, а в майбутньому буде популярною альтернативна біткоіну цифрова валюта. Таку думку в інтерв’ю виданню "ГОРДОН" висловив співвласник першого комерційного чат-бота, юрист Валентин Пивоваров.

"Пірамідою криптовалюти називають люди, які не розуміються на питанні і ніколи не хотіли розумітися. Вони просто бояться того, що їм незрозуміло. Біткоін – це перша усталена криптовалюта, яка відома практично кожному, хто хоч трохи стежить за світовими тенденціями та новинами. Але, я впевнений, що майбутнє за якоюсь іншою криптовалютою, точно не за біткоіном. Криптовалюти будуть розвиватися. Ось месенджер Telegram, наприклад, розробляє свою криптовалюту. Не відкидаю, що саме вона стане лідером до 2021 року", – розповів він.

Юрист додав, що правовий статус криптовалют визначають усе чіткіше.

"Регулятори починають розуміти, що це таке. У деяких країнах уже створюють особливі умови для функціонування таких продуктів. Наприклад, не дивуйтеся, у сусідній Білорусі випустили важливий декрет про розвиток цифрової економіки, який регламентує блокчейн, майнінг та обіг криптовалют. Зрозумілі й прозорі умови роботи залучають до таких країн передових розробників і проекти, які оцінюють у мільйони доларів", – розповів Пивоваров.

Співвласник першого комерційного чат-бота додав, що проблема хакерів стала наслідком розвитку ринку криптовалют.

"Точно так само хакери використовують долари, але це ж не означає, що треба закривати Банк Америки. Просто коли мова заходить про біткоіни, завдяки яким виводять гроші хакери, це звучить незрозуміло для пересічного громадянина. Йому страшно. Але він не думає, що якби не було біткоіна, використовували б іншу криптовалюту або ще щось. У будь-якому разі, подобається нам це чи ні, криптовалюти незабаром займуть своє місце у світовій економіці", – підсумував він.

Криптовалюта – віртуальна грошова одиниця. Її не контролює жоден банк, у неї немає купюр і банкнот, а всі операції проводять тільки в інтернеті, вони доступні у відкритому вигляді. Наразі у світі є понад 2 тис. криптовалют, найпопулярніші з них – Bitcoin (біткоін) і Ethereum (ефіріум).

За оцінкою глави некомерційної організації Anti-Phishing Working Group Дейва Джеванза, із початку 2017 року кіберзлочинці в усьому світі викрали криптовалюти на суму приблизно $1,2 млрд.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-spivvlasnik-pershogo-komertsijnogo-chat-bota-pivovariv-piramidoju-kriptovaljuti-nazivajut-ljudi-jaki-ne-rozbirajutsja-v-pitanni-i-bojatsja-togo-shcho-jim-nezrozumilo-252095.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

КОМАНДА EXPERT:Руководитель:
Белова Ольга Николаевна


Редакционный коллектив.
Журналист: Шмуль Наталья
Журналист: Найденов Виктор


Корреспондент: Виктюк Владислав
Модератор: Савалюк Борис
Корректор: Курченко Денис

ЭКСПЕРТ: опора и основа всего сущего

ЭКСПЕРТ: последнее, что остается от организма, строения, машины… ЭКСПЕРТ:  наиболее важные статьи и новости, на которых держится все информационное поле. И когда описываемые события уже утратили свою актуальность – вы найдете «остатки» на ЭКСПЕРТЕ. Портал «Эксперт»  знакомит аудиторию с широким спектром деловой информации, помогая бизнесу ориентироваться в мире современной экономики, национальной и международной политики и во всех сферах общественной жизни.  Стратегией портала является формирование  качественных СМИ, обслуживающих информационные и интеллектуальные потребности среднего класса. Мы полагаем необходимым создавать актуальную повестку дня, способствующую быстрому эффективному социально-экономическому развитию стран, а также ориентироваться не на проблемы, а на открывающиеся возможности, судить о событиях международной политики.   Также на сайте используются инструменты - регулярно обновляемые основные экономические индикаторы, а также фондовые и валютные индексы. Эта информация дополнена аналитическими материалами ведущих экспертных институтов.  Все сервисы портала позволяют легко находить необходимую информацию, а наличие продвинутой навигационной системы сделает ее поиск комфортным и эффективным.

Дайджест новостей
On Top