Гарбуз: Блокада Донбасу – це насправді просто серйозний переділ ринку

Гарбуз: Блокада Донбасу – це насправді просто серйозний переділ ринку Избранное

Гарбуз: Росія вкотре нас переграла

Блокада Донбасу – це просто серйозний переділ ринку. Таку думку в інтерв’ю виданню "ГОРДОН" висловив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

"Що стосується блокади, вважаю, що Кремль зіграв на патріотичних почуттях українців. Насправді це був серйозний переділ ринку. Не знаю, між якими вежами Кремля з одного боку і нашими в Києві з іншого був поділ, але Алчевський металургійний комбінат тепер розграбований. Було ще шість–сім підприємств, зареєстрованих на підконтрольній території, але вони працювали в окупованих районах. Сьогодні цього немає, луганський бюджет іде в мінус, Росія вкотре нас переграла", – заявив Гарбуз.

Він додав, що "Кремль був більш ніж зацікавлений у блокаді".

"Чого ми на це повелися – досі не розумію... Люди працювали, отримували зарплату, метал в Україні продавався, гроші реально надходили. Обласний бюджет втратив 200 млн грн, державний – 500 млн₴ Тобто Україна втратила через блокаду 700 млн грн! І це тільки у 2017 році. Журналісти мене постійно запитують: "Ви розумієте, що ці гроші йдуть на снаряди для бойовиків?" А я хочу запитати: чому у мене в Луганській області стоїть завод "Азот", а Україна закуповує добрива у Росії? У мене шість тисяч людей на "Азоті" залишилися фактично без грошей!" – додав Гарбуз.

Гарбуз: Ще кілька років – і в Луганську буде пустеля, уся молодь з області поїде, жоден завод уже не запустимо. Читайте повний текст інтерв’ю

26 грудня 2016 року ветерани добробатів оголосили про початок блокади "ЛДНР", вимагаючи звільнення заручників. У зв’язку з цим до України перестало надходити вугілля та інші товари з окупованих територій. 27 лютого ватажки "ЛДНР" пригрозили ввести "зовнішнє управління" на українських підприємствах, які працюють на окупованих територіях, якщо до 1 березня не буде знято товарну блокаду ОРДЛО. Наступні кілька днів бойовики захопили понад 40 підприємств української юрисдикції.

15 березня 2017 року Рада національної безпеки України ухвалила рішення про тимчасову повну зупинку транспортного сполучення з окупованими територіями Донецької і Луганської областей, за винятком гуманітарних вантажів.

13 червня штаб блокади торгівлі з окупантами оголосив про мобілізацію активістів для початку активної фази другого етапу блокади.

У Держфіскальній службі України заявили у червні 2017 року, що через торгову блокаду Донбасу та захоплення підприємств бойовиками бюджет втратив 1,05 млрд грн податків.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/garbuz-blokada-donbasu-tse-naspravdi-prosto-serjoznij-peredil-rinku-241674.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

КОМАНДА EXPERT:Руководитель:
Белова Ольга Николаевна


Редакционный коллектив.
Журналист: Шмуль Наталья
Журналист: Найденов Виктор


Корреспондент: Виктюк Владислав
Модератор: Савалюк Борис
Корректор: Курченко Денис

ЭКСПЕРТ: опора и основа всего сущего

ЭКСПЕРТ: последнее, что остается от организма, строения, машины… ЭКСПЕРТ:  наиболее важные статьи и новости, на которых держится все информационное поле. И когда описываемые события уже утратили свою актуальность – вы найдете «остатки» на ЭКСПЕРТЕ. Портал «Эксперт»  знакомит аудиторию с широким спектром деловой информации, помогая бизнесу ориентироваться в мире современной экономики, национальной и международной политики и во всех сферах общественной жизни.  Стратегией портала является формирование  качественных СМИ, обслуживающих информационные и интеллектуальные потребности среднего класса. Мы полагаем необходимым создавать актуальную повестку дня, способствующую быстрому эффективному социально-экономическому развитию стран, а также ориентироваться не на проблемы, а на открывающиеся возможности, судить о событиях международной политики.   Также на сайте используются инструменты - регулярно обновляемые основные экономические индикаторы, а также фондовые и валютные индексы. Эта информация дополнена аналитическими материалами ведущих экспертных институтов.  Все сервисы портала позволяют легко находить необходимую информацию, а наличие продвинутой навигационной системы сделает ее поиск комфортным и эффективным.

Дайджест новостей
On Top